Sabunlarımız


 

NEŞELİ HAVUÇ


Güçlü bir antioksidant olan havuç, beta-karotenden zengin olduğu için hücre dejenerasyonunu önler. Yaşlanma sürecini yavaşlatır. 
Havuçta en çok bulunan vitamin A vitaminidir. Bunun yanında B, C, D ve E vitaminleri açısından da oldukça zengindir. Ayrıca karoten, şeker ve fosfor ihtiva eder. 
Bu özelliklerinden dolayı cilde tazelik ve canlılık verir. 

Havuç yağı çok özel bir koku olmadığı için, bu sabunumuza Ylang Ylang katmanı ekleyerek ortamı biraz neşelendirdik. 

İçindekiler: 
Zeytin yağı, balmumu, cocoa butter, hindistan cevizi - ayçiçek - at kestanesi - ylang ylang - havuç yağı, organik taze havuç suyu, organik yoğurt

 
  

LAVANTA RÜYASI

Lavanta/Ylang Ylang sabunumuzun lavanta kısmı havaciva otu ile hazırlanır. Sabunumuza o güzel rengi katan bu otun yağıdır.

Havaciva otu cildi gençleştirir ve çatlamaları giderir.

Lavanta doğal antiseptikdir, akne ve cilt lekelerini giderir. Eşsiz kokusu ise cabası!

Ylang Ylang sinir sistemine dayalı stres, öfke, endişe, tansiyon, korku, şok ve panik duygularını yatıştırıcı, uykusuzluk giderici, tansiyonu dengeleyici, depresyonun yarattığı etkileri hafifletici ve afrodizyak özelliği bulunmaktadır.
Sebum adlı yağın salgılanmasını kontrol eder. Dolayısıyle akneli ve akneye eğilimli ciltlerde yağ kontrolü sağlar.

İçindekiler:
Zeytin yağı, Cocoa Butter, Balmumu, Açiçek yağı, Lavanta yağı, Ylang Ylang yağı, Yoğurt, Havaciva, Lavanta çiçeği
   
 


LATTE


Latte sabunumuz selülit ve ödem sorunu yaşayanlar için ideal.

Bu ürün yoğun miktarda cocoa butter içerir. Adı üstünde, kahveli bir sabundur ve taze pişirilmiş Türk kahvesi ile hazırlanır.

Kahve, uyarıcı etkisiyle kan dolaşımını hızlandırır. Bu kıymetli sabuna eklediğimiz atkestanesi yağı da mevcut ödemler ve varisler ile savaşır. İlaveten içinde E vitamini bulunur.

Hoş kokulu kahve sabunumuzu kalıba döker dökmez, bakım sabunumuzu ilave ediyoruz. Beyaz renkteki sabunumuz yoğurt ile hazırlanır,tarçın ve E vitamini içerir.

Kahve kısmı uyarırken, süt kısmı besler.

İçindekiler:
Zeytinyağı, Cocoa Butter, Balmumu, Atkestanesi yağı, Ayçiçek yağı, Kahve, Kahve telvesi, Tarçın, Yoğurt


 
 
NANE-LİMON

Nane - limon&yoğurt sabunu. Bu kıymetli sabun demlenmiş nane ile hazırlandı, görsellik için de az nane yaprağı eklendi.

Nane yağı anti bakteriyel ve antiseptik özelliğe sahiptir. Antimikotiktir, mantar üremesini önler. Ferah ve enerji dolu kokusu da cabası!

Limon yağı bol miktarda C vitamini içerir. C vitamini içerdiği için özellikle yağlı ciltlerde kullanılması önerilmektedir. Fazla yağ salınımını limon yağı engellemektedir. Sivilce oluşumunu engeller. Selülit bakımlarında dolaşımınızı hızlandırır ve de fazla yağ salınımı ortadan kalkmış olur. Ferah ve canlandırıcı kokusu var. 


 Yoğurt, yağlı ciltler için oldukça faydalıdır. Çünkü asitlidir ve yağ yakıcı özelliği vardır. Yağlı ciltlere uygulanan yoğurt cildin yağ seviyesini dengeler ve bakım yapar. Cildinizin parlak ve pürüzsüz bir görünüm almasını sağlar.Özellikle hassas cilt tipinde sıkça görülen ince çizgileri ve kırışıklıkları yok eder.

 
YLANG YLANG

Ylang Ylang sinir sistemine dayalı stres, öfke, endişe, tansiyon, korku, şok ve panik duygularını yatıştırıcı, uykusuzluk giderici, tansiyonu dengeleyici, depresyonun yarattığı etkileri hafifletici ve afrodizyak özelliği bulunmaktadır. 

Sebum adlı yağın salgılanmasını kontrol eder. Dolayısıyle akneli ve akneye eğilimli ciltlerde yağ kontrolü sağlar.

İçindekiler:
Zeytin yağı, Cocoa Butter, Balmumu, Açiçek yağı, Ylang Ylang yağı, Yoğurt, Havaciva
Limon, zambak, lavanta gibi yakışır kokulu sabunlar ile süslenmiştir.  
ZAMBAK

Beyaz zambak çiçeği tıbbi amaçla kullanılan bir bitkidir. Vücut ağrılarını dindirir.Suyu yüzdeki lekeleri çıkarmakta etkilidir. Ayrıca, yüze parlaklık verir. Zambaktan elde edilen zambak yağı, başta kırışıklıkları gidermek olmak üzere, cilt bakımı için kullanılır. Zambak yağı cildi gerginleştirerek daha genç ve diri görünmesini sağlar. Bu özelliği nedeniyle pek çok cilt ve gözaltı kreminde hammadde olarak kullanılır.

İçindekiler:
Zeytinyağı, balmumu, cocoa butter, hindistan cevizi - ayçiçek - zambak yağı, organik yoğurt


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder